0(212) 475 20 20
info@roteknik.com
Waterlife Filtre Seti
377,60₺

WATERLİFE TAK-ÇEVİR FİLTRE SETİ

1.Aşama; Waterlife 5 Micron Tak-Çevir Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu): Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

2.Aşama; Waterlife Tak Çevir Granül Aktif Karbon Filtre: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

3.Aşama; Waterlife Tak-Çevir Aktif Karbon Filtre: Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arındırır. Gözenekli yapısı ile hassas filtrasyon yaparak membran filtrenin ömrünün daha uzun olmasına yardımcı olur.

5.Aşama; Waterlife Post karbon Filtre: Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.

Waterlife Tak-Çevir Filtre Seti ortalama 9-10 aylık periyotlarda değiştirilmelidir.