0(212) 475 20 20
info@roteknik.com

Hakkımızda

Vizyonumuz

Arıtma sektöründe kaliteli ürün ve hizmetler ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.

Hakkımızda

2008 yılından beri evsel ve endüstriyel su arıtma sektöründe imalat, satış, servis, danışmanlık ve satış sonrası hizmet konularında çalışmalarını sürdüren firmamız 2010 yılında Roteknik Su Arıtma Sistemleri olarak çalışmalarını devam ettirmiş, Ekim 2014 tarihinden itibaren ise mali gücünü artırarak Roteknik Su Arıtma Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanı ile hizmet vermektedir. 2011 yılında Ar-Ge çalışmaları kapsamında su arıtma cihazlarının daha kaliteli, daha ergonomik, daha sağlıklı ve ulaşılabilir ekonomik düzeyde Türkiye’de üretilmesine yönelik çalışmalarına hız vererek markalaşma hedefi doğrultusunda sürdürülebilir gelişim, üretim ve pazarlama çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. 2012 yılında almaya hak kazandığı CE, TS EN ISO-9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ve TS EN ISO-14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Belgeleri ile gerek ürün kalitesi, servis sonrası hizmet ve gerekse çevreye verdiği önemi belgelendirmiştir.

Hedef ve Politikalarımız

-       Kaliteli, sağlıklı ve lezzetli içme suyunu üretmek

-       Satış, servis hizmeti ve satış sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyetini sağlamak

-       Uygun fiyat politikası ile her kesime hizmet sunmak

-       Ar-Ge çalışmaları ile sürdürülebilir gelişim sağlamak

-       Arıtma sektöründe saygın ve bilinen marka olmak

Ar-ge çalışmalarına önem vermemiz kalite konusundaki hassasiyetimizin bir göstergesidir. Kalitesine inandığımız güvendiğimiz ürünlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak temel hedeflerimiz arasındadır.

Firmamız her departman görev tanımları içinde sorumluluklarının bilincinde olarak üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır.

Ürünlerimize sahip çıkmak satış sonrası müşterilerimizin yanında olmak satış politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Uygun fiyat politikamızla kalitesine güvendiğimiz ürünlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle piyasada saygın marka olmak ve su arıtma teknolojilerinde kalitede, fiyatta ve servis hizmetlerinde lider olmak RoTeknik Su Arıtma Sistemleri’nin temel hedefidir.

Roteknik Su Arıtma

Vizyonumuz, su arıtma sektöründe kaliteli ürün ve hizmetler ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Roteknik Su Arıtma Sistemleri olarak bu sektörde 2008'den beri bunun için hizmet vermekteyiz.

 • Hızlı Kargo

  Aşırı hızlı kargo ile sipariş ettiğiniz ürünlere beklediğinizden önce ulaşın!

 • 7/24 Hizmet

  Haftanın yedi günü ve günün her saati hizmet vermekteyiz. İstanbul'un heryerine anında müdahele imkanı.

 • Kalite Kontrol

  Profesyonel servis hizmeti kadromuz ile İstanbul'un her yerine hizmet vermekteyiz. Kalite belgelerimizi incelemek için tıklayın.

Our Clients

 • VONTRON
 • FILMTEC
 • AQUALINE
 • OMNIPURE
 • FİLTEK
 • ATLAS