0(212) 475 20 20
info@roteknik.com

AQUASET RT-INX-ELITE INOKS KABİNLİ POMPASIZ SU ARITMA CİHAZI

        Kapalı kasa pompasız ve deposu kabin içerisinde bulunan RT-INX-ELITE Tezgah altı su arıtma cihazı şıklığı, ergonomik kullanım kolaylığı, uzun ömürlü filtre sistemi ve tasarımıyla kalite standartlarının ötesinde bir sistemi bünyesinde barındırmaktadır. Özel olarak tasarlanmış kabini 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiş olup uzun ömürlü filtre sistemi ve 6. Aşama alkaminera filtresi ile sağlıklı alkali su üretimini kendi evinizde gerçekleştirmenin konforunu sunar. Hidroforlu ya da su basıncı yüksek olan yerlerde kimyasal madde ve elektrik kullanmadan etkili arıtım yaparak toplam çözünmüş maddelerin (TDS) %95’ini, organik maddelerin %99’unu ve bakterilerin %99’unu filtreler.  

        75 GPD (270 Litre/Gün) kapasitesi evinizin ve işyerinizin sağlıklı ve temiz su ihtiyacını karşılayacak kapasitededir. Dahili 8 Litre deposu ile fazla yer tutmaz. Şık  musluğu mutfağınıza değer katarak 360 derece dönebilen başlığı ile kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

        Tamamen yeni 12" inline filtre sistemi daha uzun süreli kullanım sağlayarak cihazın verimliliğini artıracak şekilde tasarlanmıştır.

 

Ergonomik Tasarım-Kalite-Performans-Ekonomik Fiyat

Altı aşamalı kapalı kasa pompasız inoks kabinli su arıtma sistemi

Amerikan (Made in USA) 75 Gpd Filmtec Membran Filtre

Günde 270 litre su üretim kapasitesine sahip

Amerikan 2,5” Inline Uzun Ömürlü Filtre Sistemi

Amerikan 2,5” Inline Coconut Post Karbon Filtre

6. Aşama Alkaminera Filtre

Dahili 8 Litre (2,2 Galon) Çelik Depo

Çalışma Basıncı 4-7 bar

Akım kısıtlayıcı flow 300 ml

Dört yönlü (Shut-Off) Valf

Paslanmaz Krom Lüks Musluk

Sistem bağlantısı için 1/4" beyaz hortum 5 metre

Kolay Kurulum Kılavuzu, Garanti Belgesi

Renkli koli her şey bir kutu içerisinde

Boyutlar (cm) : 45x22x42

Türkiye’de üretilmiştir

2 Yıl Garanti

 

RT-INX-ELITE Kabinli Pompasız Su Arıtma Cihazının Filtre Özellikleri ve Kullanım Süreleri :

1. AŞAMA: 2,5” Amerikan 5 Micron Inline Sediment Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu): Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan uzun ömürlü 5 micron inline sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.

12-18 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. 

2. AŞAMA: 2,5” Amerikan UDF Granül Aktif Karbon (GAC) Filtre: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Granül aktif karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

12-18 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. 

3. AŞAMA: 2,5” Amerikan Inline CTO Blok Karbon Filtre: Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arındırır.

12-18 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. 

4. AŞAMA: TW1812 Filmtec (Made in USA) Amerikan Membran Filtre: Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) yüksek kaliteli 1.Sınıf membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat, selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

2~4 yıl aralığında değiştirilir. 3.Yıl değiştirilmesi tavsiye edilir.

5.AŞAMA: 2,5” Amerikan Yüksek kaliteli Coconat Post Karbon tatlandırıcı filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.

12-18 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. 

6.AŞAMA AQUASET Alkaminera filtre arıtılmış suyu mineral bakımından zenginleştirerek pH seviyesini dengeler. Arıtılmış suyu vücudumuzun daha rahat kullanabileceği alkali ve mineralli suya çevirir. Mineralli ve alkali su kullanımı gelişim çağındaki çocuklar, düzenli beslenmesi gereken sporcular ve yaşlılar için uzmanlar tarafından özellikle tavsiye edilmektedir.

  • Cihaz Tipi : 6 Aşamalı Inoks Kabinli Pompasız Model
  • Filtre Sistemi : Amerikan Uzun Ömürlü Inline Filtre Sistemi
  • Membran : 75 GPD Filmtec Membran Filtre
  • Günlük Kapasite : 270 Litre/Gün
  • Tank Kapasitesi : Kabin içi 8 Litre Çelik Genleşme Tankı
  • Musluk : Paslanmaz Krom Lüks Musluk
  • Çalışma Basıncı : 4~7 Bar
  • Ek Özellikler : Paslanmaz Inoks Kabinli Şık Tararım 6. Aşama Alkaminera Filtre Akım Kısıtlayıcı Flow 300 ml Shut Off Dört Yönlü Vana AQUASET 10” Inline Coconut Post Karbon Filtre Montaj Seti, Tüm Ekipmanlar Dahil
  • Ölçüler (cm) : 45 x 25 x 42