0(212) 475 20 20
info@roteknik.com

AQUASET RT-FE300 DİREKT AKIŞLI SU ARITMA CİHAZI

                   Günlük 1100 Litre civarında arıtılmış su kullanan ev ve işyerleri, imalathaneler, tekstil firmaları vs. için uygundur. Kaliteli içme suyu ve temiz proses suyu ihtiyacınıza ekonomik çözüm getirecek, su giderlerinizi düşürecek Avrupa Standartlarında kullanışlı bir su arıtma cihazıdır. İşletme maliyetinin düşük olması da uzun yıllar kullanılabilirliğini artıran önemli özelliklerinden biridir. Kendini kısa sürede amorti ederek bütçenize katkı sağlar.

 

Yüksek Kapasite-Kalite-Performans-Ekonomik Fiyat

Beş aşamalı direkt akışlı su arıtma sistemi

300 Gpd RO Membran Filtre

Günde 1100 litre su üretim kapasitesine sahip

Pompa-Transformatör: 24V/220V/2.0A

10” Housing Filtre Sistemi

Tatlandırıcı Post Karbon Filtre

Çalışma Basıncı 2-7 bar

Selenoid Valf

Alçak Basınç Sensörü

Yüksek Basınç Sensörü

Ayarlanabilir akım kısıtlayıcı flow 1000 ml

Paslanmaz Krom yıldız musluk

Sistem bağlantısı için 5 metre beyaz hortum

Kolay Kurulum Kılavuzu, Garanti Belgesi

Renkli koli her şey bir kutu içerisinde

Opsiyonel Genleşme Tankı 40 - 75 Litre ( Fiyata dahil değildir.)

Boyutlar (cm) : 38x20x46

Made in Taiwan

2 Yıl Garanti

 

RT-FE300 Su Arıtma Cihazının Filtre Özellikleri ve Kullanım Süreleri :

1. AŞAMA: 10” 5 Micron Sediment Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu) %100 polipropilen: Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 5 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.

Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.  Kuyu suyu kullanıyorsanız veya şebeke suyunuzda gözle görülür derecede bulanıklık mevcutsa diğer filtrelerin korunması için üç ayda bir değiştirilmesi yararınıza olacaktır. Şeffaf renkli havuzda bulunan 5 micron sediment filtreyi düzenli aralıklarla kontrol ederek ne kadar kirlendiğini gözlemleyebilirsiniz.

2. AŞAMA:  10” Granül Aktif Karbon Filtresi: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

3. AŞAMA: 10” Blok Karbon Filtre: Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arındırır.

Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

4. AŞAMA: 300 GPD Membran Filtre: Günde 300 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) yüksek kaliteli 1.Sınıf membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat, selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

1~3 yıl aralığında değiştirilir. 2.Yıl değiştirilmesi tavsiye edilir.

5.AŞAMA: Yüksek kaliteli Post Karbon tatlandırıcı filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.

Yılda bir defa değiştirilir.

  • Cihaz Tipi : 5 Aşamalı Direkt Akışlı
  • Filtre Sistemi : Ekonomik 10” Havuzlu Filtre Sistemi
  • Membran : 300 GPD Membran Filtre
  • Günlük Kapasite : 1100 Litre/Gün
  • Tank Kapasitesi : Opsiyonel 40~75 Litre Çelik Genleşme Tankı
  • Çalışma Basıncı : 2~7 Bar
  • Ek Özellikler : Akım Kısıtlayıcı Flow 1000ml, Selenoid Valf, Pompa-Transformatör: DC24V/220/2.0A, Yüksek Basınç Sensörü, Alçak Basınç Sensörü, Inline Tatlandırıcı Post Karbon Filtre, Montaj Seti, Tüm Ekipmanlar Dahil