ROTEKNİK SU ARITMA SİSTEMLERİ
Roteknik Su Arıtma Sistemleri = "Sağlıklı Suyun Teminatı"                       "Sağlık İçin, Sağlıklı Su İçin" ANASAYFA ÜRÜNLER HAKKIMIZDA İLETİŞİM
TEZGAH ALTI SİSTEMLER bina girişi ikili su yumuşatma sistemi RT-3B-DI  POMPASIZ EKONOMİK SAF SU  ÜRETİM CİHAZI
KAPALI KASA SİSTEMLER ÜRÜN KODU RT-3A-DI
İSYERİ TİPİ SİSTEMLER ÜRÜN FİYATI 450.00 TL
ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER İNDİRİMLİ FİYAT 450.00 TL
DİREKT AKIŞLI MODELLER KDV % 18 81,00 TL
ARITMALI SEBİL TOPLAM TUTAR 531,00 TL
YUMUŞATMA SİSTEMLERİ HAVALE İLE %10 İNDİRİM 478.00 TL
SAF SU SİSTEMLERİ ONLİNE SATIN AL
ÖZEL FİLTRELER ROTEKNİK'İ BEĞEN
YEDEK FİLTRELER
YEDEK PARÇALAR  
ÖLÇÜ CİHAZLARI
LOGO ROTEKNİK SAF SU ÜRETİM CİHAZLARI

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

roteknik markaları
RT-3B-DI POMPASIZ EKONOMİK SAF SU ÜRETİM CİHAZI
SU ARITMA SAĞLIK Cihaz Tipi 5 Aşama Kapalı Kasa Kabinli Pompasız
SİPARİŞ BİLGİSİ Günlük Kapasite 270 Litre/Gün
TEKNİK SERVİS Membran 75 GPD Amerikan Filmtec Membran
BAYİLİK Tank Kapasitesi 12 Litre (3,2 Galon Metal)
MARKALARIMIZ Çalışma Basıncı 4~7 Bar
KATALOGLARIMIZ Musluk Üç Kollu Yıldız Musluk
REFERANSLARIMIZ Ek Özellikler Ekonomik 10" Havuzlu Filtre Sistemi
ETİKETLER   1.Sınıf T28 Antibakteriyel Post Karbon Filtre

su aritma fiyat ev tipi tezgah alti ustu cihazlari sistemleri endustriyel isyeri sebil aritmali filtre degisimi filtreleri alkali deiyonize akvaryum suyu bio-seramic saf su TDS iletkenlik kabinli kapalı kasa pompa motor yedek parça yumusatma post karbon sediment spun alkali mineral dus filtresi ro roteknik aquaset watersetihlas waterbox bayilik e-suaritma filmtech membranters osmos reverse osmosis osmoz ozmos pure-proomnipure aqualine comtech kalite ucuz montaj servis filtrasyon kum filtresi icme depo genlesme basınc tankı deposu ultraviole fiyatlari istanbul astroboy kuyu kireç onleyici seti yedek parça anyonik katyonik medikal su arıtma

  6. Aşama Deiyonize Saf Su Filtresi
  Akım Kısıtlayıcı Flow 400ml
  Dört Yönlü Vana Shut Off
  Sistem Bağlantısı İçin Tüm Ekipmanlar Dahil
 
RT-3A-DI Pompalı Deiyonize Saf Su Filtreli 1.Sınıf Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

        RT-3B-DI Pompasız Deiyonize Filtreli Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı üstün kalitesi ve uygun fiyatı ile Reverse Osmosis Teknolojisini kullanan sınıfının en kaliteli su arıtma cihazlarından biridir. Kimyasal madde ya da elektrik kullanmadan en iyi kalite içme suyu üretir. Hidroforlu ya da su basıncı yüksek olan yerler için uygundur.Aynı anda hem içme suyu hemde saf su üretebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

          Altıncı aşama deiyonize filtre: Saf su ihtiyaçlarınıza ekonomik çözüm sunan RT-3B-DI Deiyonize filtreli saf su üretim cihazı altıncı aşama deiyonize filtresi ile sudaki anyon ve katyon miktarını yani pozitif (+) ve negatif (-) yükleri dengeleyerek suyu saflaştırır. Reverse Osmosis Sistemleri ile 0~30 TDS aralığında yüksek kaliteli içme suyu üretimi için idealdir. RT-3B-DI cihazı ile sıfır (0) TDS elde ederek saf su ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.Nötr ortam ihtiyacı olan balıklar için akvaryum sistemleri, saf su kullanan prosesler ve saf su ihtiyacı olan her yer için uygundur. Daha yüksek kapasiteli saf su ihtiyaçlarınız için RT-FE300-DI-UV sistemini kullanabilirsiniz.

           RT-3B-DI , TP19P NSF standartlarında su depolama tankı, gereken her türlü bağlantı parçaları, montaj kiti, ¼" beyaz bağlantı boruları, renkli kutusuyla birlikte gelir. Ekstra herhangi bir aparat ve parça almanızı gerektirmez.

         

Ergonomik Tasarım-Kalite-Performans-Ekonomik Fiyat HEPSİ BİR ARADA

Altı aşamalı pompasız deiyonize filtreli saf su üretim sistemi

Amerikan (Made in USA) 75 Gpd Filmtec Membran Filtre

Günde 270 litre saf su üretim kapasitesine sahip

1.Sınıf T28 Antibakteriyel Post Karbon Filtre

Altıncı aşama Deiyonize Filtre

Tank kapasitesi 12 litre (3,2 Galon) metal depo

Çalışma Basıncı 4-7 bar

Akım kısıtlayıcı flow 300 ml

Dört yönlü (Shut-Off) Valf

Üç kollu yıldız musluk

Sistem bağlantısı için 1/4" beyaz hortum 5 metre

Kolay kurulum kılavuzu garanti belgesi içerisinde

Renkli koli her şey bir kutu içerisinde

Çift O Ring ile su sızıntısı yaşamazsınız

Made in Taiwan

2 Yıl Garanti

 

RT-3B-DI Su Arıtma Cihazının Filtre Özellikleri ve Kullanım Süreleri :

1. AŞAMA: 5 Micron Sediment Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu) %100 polipropilen: Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 5 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.

Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.  Kuyu suyu kullanıyorsanız veya şebeke suyunuzda gözle görülür derecede bulanıklık mevcutsa diğer filtrelerin korunması için üç ayda bir değiştirilmesi yararınıza olacaktır. Şeffaf renkli havuzda bulunan 5 micron sediment filtreyi düzenli aralıklarla kontrol ederek ne kadar kirlendiğini gözlemleyebilirsiniz.

2. AŞAMA: Granül Aktif Karbon Filtresi: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

3. AŞAMA: Blok Karbon Filtre: Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arındırır.

Altı ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir.

4. AŞAMA: TW1812 Filmtec (Made in USA) Amerikan Membran Filtre: Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) yüksek kaliteli 1.Sınıf membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

2~4 yıl aralığında değiştirilir. 3.Yıl değiştirilmesi tavsiye edilir.

5.AŞAMA: Yüksek kaliteli T28 Antibakteriyel Post Karbon tatlandırıcı filtre: Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.

Yılda bir defa değiştirilir.

6.AŞAMA: Deiyonize Filtre: Sıfır TDS değerinde saf su üretimi için kullanılan bu filtre sudaki anyon ve katyon oranını dengeleyerek elektrik iletkenliğini yani pazitif ve negatif yüklü iyonları dengeler.

Giriş suyunun özelliklerine ve günlük kullanım kapasitesine göre filtrenin kullanım ömrü değişiklik gösterir. Aralıklarla yapılacak TDS ve iletkenlik ölçüleri ile reçinenin değişmesi gerekip gerekmediği kontrol edilmelidir.

 

 
           

Adres:50.Yıl Mahallesi 2095 Sokak No:17-19A SULTANGAZİ/İSTANBUL

Tel: +90212 4760579 Fax: +90212 4760580   Gsm: +90543 660 0 670

www.roteknik.com ~ www.roteknik.net ~ www.e-suaritma.com ~ www.e-suaritma.net ~ www.aquasetsuaritma.com

Copyright © 2010-2012. ROTEKNİK SU ARITMA SİSTEMLERİ
Roteknik Su Arıtma Sistemleri = "Sağlıklı Suyun Teminatı"                       "Sağlık İçin, Sağlıklı Su İçin" ANASAYFA ÜRÜNLER HAKKIMIZDA İLETİŞİM